Понеділок, 18.11.2019, 22:13
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія школи

 Історія ЗШ І-ІІІ ст. с. Тартаків

 Ще за часів Австрії та Польщі була в Тартакові захоронка, в якій сестри-служебниці виховували дітей.  Існувала двокласна чоловіча і окрема жіноча школи, які в 1889 році реорганізовано в чотирикласну змішану. Пізніше була семикласна початкова школа з польською мовою навчання. 

В 1944 р. школа відновила свою діяльність. Директором школи було призначено Яхимовича Петра Яковича. Після подворового обходу і перепису дітей шкільного віку, стали формувати класи..

                               

                                                Палац Потоцьких - приміщення школи  1970 р.

За свідченням очевидців вважалося, що німці і поляки відповідних знань не давали і тому, якщо дитина мала 6 класів, то її записували в четвертий. Працювала школа в три зміни: з 9 год,-1 -4кл., з 13 год. -5-10 кл., з 19 год. - вечірня школа для неповнолітніх допризовників. Була вечірня школа і в с. Борок. Там у громади винаймали хату і навчали дітей. В селі Борок проживали бідні сім’ї, які через відсутність дороги не мали змоги довозити дітей в Тартаків. Особливо важко було пересуватися під час дощу і після нього. В той час в одному класі навчалися діти різного віку.
 • В 1948 р. було здійснено перший випуск учнів, які закінчили  Тартаківську середню школу. В цьому році 22 учні стали випускниками. Перший атестат №085823 було вручено 12 липня 1948 р. Вавриньчуку Степану Иосифовичу, 1930 р.н. Вручала атестат Сивокінь Наталя Володимирівна.
• У 1993 році збудовано нову школу.
• У 2000 році ій було присвоєно ім’я Петра Саноцького.
• У 2009 році школа отримала статус ліцею.                                                                                                                         
• У листопаді 2012 року школа знову отримала статус ЗШ І-ІІІст.

 

Серед села простора наша школа

Лицем до сонця, серцем до дітей.
Учнівський щебет ожива довкола,
Як тільки я торкнусь шкільних дверей.
 
                                                                           
Школа працює плідно тоді, коли в ній спокійно і затишно, коли в учнівському та вчительському колективах панує атмосфера довіри і співпраці.
Наша співпраця базується на таких принципах: освіта не задля освіти, а заради людини, наші діти — найкращі, умови навчання сільських дітей мають бути не гірші, ніж у дітей міських шкіл, не згідний — заперечуй, заперечуєш — пропонуй, пропонуєш - зроби, зробив - навчи інших.
Педагогічний колектив нараховує 33 вчителів.
   Вчителі вищої категорії - 3     
   Вчителі І категорії - 16
   Вчителі II категорії - 7                                                                                     
   Спеціалісти – 7      
     У школі працюють прекрасні педагоги, які успішно розв’язують завдання навчання та виховання підростаючого покоління, виховують учнів на власному прикладі, добрим ставленням до людей, своєю працьовитістю. Вони люблять своїх вихованців з їхніми позитивними якостями та недоліками, з їхніми бешкетуваннями і фантазією.                                                                                    
     Кожна дитина - особистість! Ось гасло-сьогодення. У свою щоденну працю вчителі школи впроваджують інноваційні методи. Сьогодні кожного свідомого українця хвилює майбутнє нашої держави, тому, що це доля наших дітей. А ми всі хочемо бачити їх щасливими, фізично здоровими, розумними, духовно багатими...  А які наші діти! Наші діти найкращі у світі. Кожен учень володіє вміннями долати труднощі особистісного і соціального плаву, активні в суспільно- громадському житті школи та селі, учні - творчі, ерудовані особистості.
     В даний час у школі навчається 202 учень. У школі створені всі умови для; навчання дітей. Ми переконані, що кожен випускник середньої школи має володіти, принаймі, однією іноземною мовою та мати навички роботи з комп’ютером. До послуг дітей спортивний зал, комп’ютерні класи, на високому рівні організована робота шкільної бібліотеки, гурткова робота. На базі школи працює філіал школи мистецтв ім. В. Матюка, де навчаються учні шкіл Тартаківського освітнього округу.                    Літературні карнавали, ярмарки головоломок, рицарські турніри, молодіжні вечірки, КВК, брейн-ринги, батьківські посиденьки, козацькі забави, цікаві програми для старшокласників - ось неповний перелік заходів, що постійно проводиться для школярів різних вікових груп. Багато учнів нашої школи є слухачами МАН, переможцями конкурсів та олімпіад, фестивалів.                            
Проблем багато, праці багато, але ми чітко бачимо те, що необхідно вирішувати вже сьогодні. Головним завданням педагогічного колективу є піднесення особистості, спрямоване на розкриття інтелекту та формування духовності учня, досягнення кожним учнем соціально необхідного рівня загальноосвітньої підготовки не нижче від державного стандарту, задоволення індивідуальних запитів дітей, батьків у диференційованому навчанні, поглиблене засвоєння знань, рання допрофесійна підготовка завдяки створенню оптимальних умов для самореалізації особистості. Школа живе повнокровним, насиченим, духовним життям. То ж нехай кожен учитель починає свій день з радістю, а закінчує - миром. А учні вчаться не для школи, а для себе, для життя. 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz